NESCAFÉ Sagitta Espresso
Betrouwbare espresso koffiemachine voor elke organisatie
De NESCAFÉ Sagitta brengt koffiebeleving naar een hoger niveau. Met één druk op de knop zet iedere medewerker een perfect gebalanceerde espresso, romige cappuccino of smaakvolle latte macchiato. En zijn allemaal bereid van versgemalen bonen, waarbij je bovendien kunt kiezen uit twee soorten koffiebonen. Zo creëer je nog meer smaakvariaties. Dankzij de Braumann Brewer ervaar je koffiekwaliteit zoals een barista die zou maken.
Het 10” Smart Touchscreen zorgt voor een eenvoudige bediening. waarbij je zelfs je eigen logo en boodschap van maximaal 12 afbeeldingen kunt tonen. Deze koffiemachine is niet alleen gebruiksvriendelijk, maar ook bijzonder duurzaam en betrouwbaar. Je krijgt 8 jaar garantie op de zetgroep en grinder, zodat je jarenlang onbezorgd geniet van topkwaliteit koffie. En met energielabel A+ en een standaard ingeschakelde energiespaarstand bespaar je moeiteloos op energieverbruik.
Met zijn stijlvolle design in de kleur anthracite grey past deze koffiemachine perfect in elke zakelijke omgeving. Optioneel ook verkrijgbaar met een betaalsysteem.
Kies voor de NESCAFÉ Sagitta en geniet van de lekkerste NESCAFÉ koffie op kantoor.
Of vraag meer informatie aan
Voordelen
- Hoge zetsnelheid
- 8 jaar garantie op zetgroep en grinder
- Dubbel bonenreservoir
- Gescheiden heet water
- Zeer gebruiksvriendelijk
- Duurzaam

- 10 inch touchscreen
- Dubbele uitgifte
- Bekersensoren
- Gescheiden heet water
- Sterkteregeling
- Kannenfunctie (tot 18 cm)
- Dubbel bonenreservoir
afhankelijk van gekozen uitvoering
- Koffie
- Espresso
- Cappuccino
- Latte macchiato
- Café au lait
- Wiener melange
- Creamy choc
- Chocolade
- Espresschoc
- Warme melk
- Heet water
- Koud water
- Type koffie: bonen
- Maximaal aantal keuzemogelijkheden: 20+
- Zetsnelheid zwarte koffie (sec): 30
- Dubbele uitgifte: ja
- Touchscreen: ja
- Bekersensoren: ja
- Gescheiden heet water uitgifte: ja
- Spoelprogramma: ja
- Kannenfunctie: ja
- Aantal medewerkers: 20-50
- Aantal kopjes per dag: 250
- Aantal grondstofhouders: 3 (4 optioneel)
- Inhoud grondstofhouders (gram):
- 1e boon: 1.200
- 2e boon: 1.200
- Instant koffie: n.v.t.
- Melk topping: ca. 1.000
- Cacao: 1.150
- Suiker: n.v.t.
- Thee: n.v.t.
- Soep: n.v.t.
- Vloeibare melk: optioneel
- Energielabel: A+
- Recyclebaar materiaal: 97%
- Afmetingen (HxBxD in mm): 800x340x600
- Elektrische aansluiting: 230V
- Milkbase voor vloeibare melk
- Koud water unit
- NESCAFE onderzetkast
- Koppenwarmer
- Afvaldoorvoer
- Betaalsysteem
- Telemetrie
Lees verhalen van onze klanten
Koffiemachine kopen, huren of leasen?
Professioneel en veelzijdig koffiedrinken
Een professionele koffiebonen automaat moet voorzien zijn van genoeg functies om de wensen van zowel collega’s als klanten te kunnen behagen. Wij vertalen dit in onze zakelijke dienstverlening die garant staat voor koffiebonen op kantoor die niet alleen voor een heerlijke geur zorgen, maar ook zeer goed smaken. Duurzame koffie met een unieke smaak, dat is oprechte koffie voor een professionele omgeving waar hard gewerkt wordt, klanten koning zijn en je werknemers met een goede bak koffie voorziet van extra werkgeluk.
Wil je een offerte of meer informatie?
Vul je onderstaand formulier in, dan nemen wij z.s.m. contact op. Je kunt ons natuurlijk ook bellen 036 – 53 87 821.